Gimtadienio šventė vėjo tunelyje

Gana sukaktuvininką kilnoti ant kėdės – pakelk jį laisvam skrydžiui! Ypatingą šventę paminėti atvykite į vėjo tunelį, o mūsų komanda užtikrins, jog šis gimtadienis taptų pačiu įsimintiniausiu tiek įvykio „kaltininkui“, tiek svečių būriui.
Šventės dalyviai įveiks gravitaciją ir patirs jaudulį, adrenaliną bei pojūčius, prilygstančius laisvam kritimui iš 8400 metrų aukščio! Kas gali būti geriau, nei naujus gyvenimo metus pradėti naujais įspūdžiais artimiausių žmonių būryje? 

 

Įmonės šventė vėjo tunelyje

Ieškote, kaip nustebinti, suburti, suartinti savo įmonės kolektyvą? Savo šventei rinkitės vėjo tunelį! Tai puiki alternatyva komandos formavimo renginiams – bendros patirtys sustiprins kolektyvo dvasią, o nauji įspūdžiai nepaliks abejingo nė vieno.
Šventę vėjo tunelyje padėsime suorganizuoti ir verslo partneriams – originalus sprendimas padės išsiskirti iš kitų, o Jūsų įmonę partneriai sies su išskirtiniais įspūdžiais, kuriuos prisimins dar ilgai.

 

contacts_content

Vaikų gimtadienis vėjo tunelyje

Ieškote originalaus vaikų gimtadienio scenarijaus? Suorganizuokite mažajam aviacinį gimtadienį vėjo tunelyje!

Čia mažieji ne tik susipažins su aerodinaminiais dėsniais, tačiau ir patys galės išpildyti savo svajonę skraidyti!

Šventę galime surengti vaikams nuo 5 metų. Geros emocijos, nauji įspūdžiai, malonūs prisiminimai garantuoti!

 

contacts_content

Bernvakaris vėjo tunelyje

Ieškote idėjų, kaip savo draugui suorganizuoti nepamirštamą bernvakarį? Padovanokite jam daugybę smagių akimirkų geriausių draugų kompanijoje - suorganizuokite nepamirštamą bernvakario pramogą vėjo tunelyje!

 

 

contacts_content

Mergvakaris vėjo tunelyje

Ieškote idėjų, kaip surengti originalų ir nepamirštamą mergvakarį? Pati tinkamiausia pramoga - skrydis vėjo tunelyje!

Neabejojame, kad visoms šventės dalyvėms ši pramoga paliks tik pačius geriausius prisiminimus!

Mergvakario šventę praleiskite vėjo tunelyje!

 


Norėdami užsakyti šventę vėjo tunelyje, susisiekite su mumis el. paštu info@vejotunelis.lt arba telefonu +370 636 93 999.